METODA SPEAK.PL - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY METODA SPEAK.PL NADAJE SIĘ DO NAUCZANIA OSÓB ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCYCH?
Tak, nawet jeśli kursant jest zupełnie początkujący w danym języku można go uczyć Metodą Speak.pl. Co więcej, większość uczniów naszej Szkoły zaczynała naukę właśnie na poziomie zupełnie początkującym.

JAKI POZIOM ZAAWASNOWANIA W DANYM JĘZYKU OBCYM OSIĄGA KURSANT PO PRZEJŚCIU WSZYSTKICH ETAPÓW METODY SPEAK.PL?
Po przejściu podręczników 5 i 6 do nauki każdego z języków podanych w naszej ofercie uczeń opanuje słownictwo i zakres gramatyczny na poziomie odpowiadającym poziomowi pierwszego egzaminu państwowego w danym języku:

poziom egzaminu ZD w języku niemieckim
poziom egzaminu DELF w języku francuskim
poziom egzaminu DELE BASICO w języku hiszpańskim
poziom egzaminu CILS w języku włoskim
poziom egzaminu TRIKI w języku rosyjskim

A CO Z NAUKĄ GRAMATYKI?
Gramatyka nauczana jest w Metodzie Speak.pl dokładnie w ten sam sposób jak słownictwo: dane zagadnienie gramatyczne jest najpierw wprowadzane przez lektora (przedstawiane i wyjaśniane), następnie powtarzane przez uczniów i zaraz potem ćwiczone w praktyce poprzez użycie w pytaniach i odpowiedziach. Jest to najskuteczniejszy i najszybszy sposób nauki.

JAK DŁUGO ZAJMIE UCZNIOWI PRZEJŚCIE PRZEZ WSZYSTKIE ETAPY NAUKI METODĄ SPEAK.PL JEŚLI ZACZNIE NAUKĘ OD ETAPU 1?
To zależy od indywidualnego słuchacza: od tego jak szybko się uczy, czy włada już jakimś innym językiem obcym, jak często ma zajęcia w ciągu tygodnia, etc. Średnia długość czasu potrzebna na przejście materiału ze wszystkich podręczników z danego języka, przy założeniu, że zajęcia odbywają się w systemie 4 lekcji tygodniowo (2 spotkania po 2 lekcje) to czas 18 – 24 miesięcy.

JAK MOŻEMY ZAKUPIĆ MATERIAŁY?
Szkoła, która chce zakupić materiały do nauki Metodą Speak.pl musi najpierw wykupić licencję. Licencja obejmuje materiały do wszystkich języków. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z nami poprzez stronę internetową.

JAKI JEST KOSZT PODRĘCZNIKÓW?
Koszt 1 podręcznika wraz z płytą CD wynosi 10 Euro.